Stříháme

           

 

 


           

 

 

 

 


Do základní nabídky služeb našeho studia patří veškerá střihová produkční a postprodukční práce běžná při výrobě televizních pořadů.

Vyrábíme reklamní, instruktážní, prezentační, dokumentární videopořady a hudební videoklipy.

Služby poskytujeme nejenom na klíč, ale samozřejmě i  odděleně, vše podle potřeby a přání zákazníka. Pracujeme na vysoce výkonných počítačových systémech schopných zpracovat rychle, kvalitně a levně váš videozáznam. Pořady vyrobíme v jakékoliv jazykové mutaci a v  nabídce našeho studia je rovněž výroba vašich prezentací a pořadů na DVD nosičích nebo jiných multimediálních formátech.  

Součástí našeho servisu je také možnost konzultací  a poradenství v oblasti postprodukce. 

 

Naše technologie:

edit 

Edit je nelineární střihový systém firmy discreet, která nabízí celou řadu vysoce výkonných postprodukčních systémů, patřících mezi špičky v této oblasti. Edit nabízí naprostou většinu funkcí v reálném čase, např. přechodové efekty, změny rychlostí, barevné korekce, klíčování, titulkování a jednodušší kompozice. Edit efektivně využívá výkon víceprocesorové stanice Windows NT a může být použit jako samostatný střihový systém nebo na On-Line dokončování, většina funkcí jako jsou barevné korekce a jiné efekty je pomocí specialní soupisky přenosná na systémy jako jsou Smoke a Flame od stejného výrobce. Pro složitější kompozice může využívat až 99 obrazových stop a 48 zvukových

combustion

Combustion je kompoziční systém pracující ve skutečném 3D prostoru s ovládáním kamery a světel ve scéně. Můžete využívat funkce jako jsou rotoscoping, tracking ( 4-bodový), vektorový paint, animace textu,  barevné korekce,  klíčování a mnoho dalších. I zde je opět  většina funkcí přenosná  na Flame, Inferno, Fire neboSmoke.